SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
130272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet lokali afarist me qira ne afersi te qendres se Prizrenit, ne Rr. Nexhat Matranxhi #31. Lokali gjendet ne distance10 min(ecje) nga qendra dhe te gjitha institucionet publike te nevojshme varesisht nga veprimtaria e punes. Eshte i volitshem per keto veprimtari :
Byro (administrative, projektuese, etj),
Barnatore,
Ordinanca mjeksore apo stomatologjike,
Depo ,
Pike shitese ,
dhe veprimtari te tjera sipas marreveshjes .
Cmimi i negociueshem!
Kontakti:
Agnesa Vezgishi 049933002
Musa Vezgishi 049187094
Informata rreth publikuesit
Festa
Prizren
049899456
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »