SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te parku i qytetit!Delta
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
130305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qera banesa te parku i qytetit,ka ne dispozicion dy dhoma gjumi dhe dhome dite,cmimi 280euro(I diskutueshem).Informata 045 980 111 (viber) ose 049 157 113 ose 044 556 777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »