SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera afer qendre ne Tokbahqe!Delta
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
130306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera jo larg qendres se qytetit ne Tokbahqe,banesa perbehet prej nje dhome dhe kuzhines,cmimi 180 euro,kontakti 045 980 111 (viber) ose 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »