SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 200m2 me qira ne lagjen Emshit.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
130315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 200m2 me qira ne lagjen Emshit.
Shtepia eshte dy kateshe dhe budrumi.
Shtepia ne katin e pare ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhoma gjumi, dhe banjo, ne katin e dyte ka tri dhoma te gjumit dy ballkona dhe banjo, ndersa ne budrum ka nje dhoma dite me kuzhine dhe nje hapsire tjeter ku eshte edhe nxemja qendrore.
Shtepia eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim nga data 01.09.2016.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »