SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Qender
Çmimi :
€118,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
130317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer Rektoratit, posedon 65m2 - me dokumente, posedon sallon,kuzhine ndaras dhe nje dhome gjumi,kati III.
Komplet e renovuar dhe e mobiluar.


Cmimi 118.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »