SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ambient Biznesi 59 m2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '16
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
130320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me një projekt unik në depo e garazhe dhe me përvojë në manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilësinë e ambienteve ndihmëse për banim. Me një përshtatje të shkëlqyer të terrenit, ndërtesa shfrytëzon në mënyrën më eficente hapsirën në katit përdhe dhe pjerresinë për të lehtësuar përdorimin e saj.
Informata rreth publikuesit
Jonida
Prishtinë
0675267094
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »