SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent house me qira
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
130329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në katin e 8, (Kompleksi Tregtia), dhe ka gjithsej 230m2 banim, 100m2 terrasë me pamje të mrekullueshme nga qyteti, dhe garazhën ngjitur me liftin. Banesa është komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »