SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 65m2 ne ULPIANE, objekti Beni Dona.
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 65m2 ne ULPIANE, objekti "Beni Dona".
Banesa eshte ne katin e gjashte ka lift ne funksin, ka dhoma dite me kuzhine, nje dhoma te gjumit, banjo dhe dy ballkona.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 320euro.
Na kontaktoni ne nr: 045 40 12 12 / 044 518 550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »