SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Dragodan,Prishtine
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
ID e produktit :
130359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qera ne Dragodan,Prishtine.Ka dy dhoma dhe eshte e mobiluar.Cmimi 150 euro.

049 860 004
Informata rreth publikuesit
i
Prishtinë
045 334 380
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »