SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 55m2 me qira te Qafa.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
130367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 55m2 me qira te Qafa.
Banesa gjendet në lagjen Qafa, afër Furrës së bukës “BUKA” (mrapa kafes së vogël) dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Depo
1. Koridor
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »