SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 50m2 me qira në Qendër-Tre Sheshirat.
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
130369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 50m2 me qira në Qendër-Tre Sheshirat.
Zyrja gjendet mrapa Pro Credit Bank, ka qasje të lehtë dhe është në katin përdhesë.
Zyrja ka këtë renditje:
2. Dhoma pune
1. Banjo
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/596-777 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »