SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie me Qira ne Velani me Shpenzime - Kodi 0782
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
130381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat Shtepie me Qira ne Velani - Kodi 0782

Lokacioni: afer Jetimores dhe Qerdhes Sos Fshati

Siperfaqe:60 m2

Kati 2

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Kamin
- Uj 24 H
- Obor
- Parking

- Ne cmim perfshihet uji, mbeturinat dhe ryma gjate Veres
- Ne stinen e Dimrit rymen e pagun Qiramarresi.

Çmimi €200

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »