SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Veternik
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:28
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
130386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia afer Spitalit Amerikan me 4.8 ari traull, posedon 260m2- dy kateshe.
Shtepia ka garazhe,nxemje qendrore dhe uj 24h.

cmimi 280.000 euro - i negociushem
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »