SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ULPIANE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne ULPIANE Banesa eshte e mobiluar kati i dyte. Lifti punon. 66m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- banjo
Qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /64 1794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »