SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit_200euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
130400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera banesa gjendet ne Bregun e Diellit eshte e mobiluar teresisht kati 2, 65m2
Banesa poedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 200euro

Kontakt_WhatsApp_viber:
045/ 19 00 1 9 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »