SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi me qira ne tophane
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh
ID e produktit :
130402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj katin e shtepise me qira ne tophane me hyrje te veqante, qendrim ditor, kuzhine,3 dhoma gjumi, banjo,wc,shpajz dhe garazhe


Kontakt: Tel&viber 045/100-528
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pristina
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »