SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te QAFA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera te qafa rr.UCK .Banesa eshte komplet e mobiluar,55 metra katror ne katin e katert
Banesa posedon:
- Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari,
- Dhoma e fjetjes,
- Banjo,
- Ballkoni,
- Koridori,
- Depo.
Banesa gjithashtu posedon parkingun 24 h vetem per banor me qeles (kartel).
Cmimi:300 €.

Kontakt_WhatsApp_viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »