SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 75m2 me qira mbrapa ish Sllovenia Sport.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 75m2 me qira mbrapa ish "Sllovenia Sport".
Banesa eshte ne katin e dyte, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qiease eshte 350euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »