SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera 57 m2 ne Dragodan
Çmimi :
€275.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
130447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Dragodan..
Banesa eshte e renovuar ne nje ndertese te re, ka 1 dhome gjumi, sallon, kuzhine, 1 banjo dhe 1 ballkon.
Te gjitha mobilet si dhe kuzhina jane te reja.
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
+38649456782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »