SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa Luksoze me qera 61m2 ne Dragodan
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
130448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e tret dhe ka lift. Afer baneses gjinden dy supermarkete si dhe nje kend lojrash per femije. Banesa ka sallon me kuzhine, nje dhome, nje banjo si dhe nje ballkon. Te gjitha mobiliet si dhe kuzhina jane te reja.
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
+38649456782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »