SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Shitje (Kodi 309/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Ekstra :
Oxhak
ID e produktit :
130459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje e cila gjendet ne dheu I bardhe , esht ndertim I ri , me siperfaqe prej 4.60 ari, shtepia eshte P+2 me dy hymje , e cila i ka 460m2 me gjithe shpi
Renditja:
Perdhesa: Sallon me kuzhine, Banjo, 1Depo.
Kati-1: 3-Dhom gjumi.
Kati-2: 2-Dhom gjumi.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »