SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Gjilan (Kodi 310)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
130460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Qender te Gjilani banesa ka siperfaqe prej 70 M2 Neto eshte ne katin e 4 eshte ndertime vjetre.
Banesa ka kete renditje:
1-Sallon me Kuzhine
1-Dhome Gjumi
1-Banjo
2- tarase
Qmimi ska ma lira

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »