SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA afer parkut te QYTETIT QENDER
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Parking Rrugor
ID e produktit :
130467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira afer parkut te qytetit, eshte ne katin e pare,
ka kete renditje,
nje dhome,
kuzhine e ndare
banjo
koridor
ballkon
podrum
Interneti dhe kablloviku (Kujtesa) jane te perfshira ne çmim.
Banesa eshte renovuar para nje viti komplet.

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »