SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne DRAGODAN - ARBERI - KOMUNA E RE
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Ballkon
ID e produktit :
130468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me QIRA ne lagjen Dragodan apo Arberi, afer Komunes se Re.
Banesa eshte ndertim i Tregetise, eshte ne katin e 2 te banimit.

Ka 76m2 dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma Gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »