SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira me te gjitha te reja ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
130470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lakrishte , dardani ngjit me stacionin policor.

Banesa eshte ne katin e 3, eshte teresisht e renovuar me te gjitha te reja dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »