SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne qender (300 euro)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne qender, te tre sheshirat.
Eshte ne katin e pare ndertimi eshte i vjeter dhe banesa eshte e renovuar.
Banesa posedon:
* Dhome gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Terase

Kontakt: 049 222 303

code - 5031
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »