SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira afer kolegjit Iliria (300euro)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
130473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Breg te Diellit, afer kolegjit Ilira
Banesa eshte ne katin e parë, komplet e mobiluar, nxemje qendrore individuale, rezervar te ujit, derë te blinduar + 1 shul ekstra, grila te hekurit ne dritare per siguri si dhe parkingun te veqante ne garazh per veture.

Banesa posedon:
* 2 dhoma te gjumit
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
* Shpajz
* Terase


Kontakt: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »