SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te KAWA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira te KAWA .
Banesa eshte e re e pa banuar akoma e mobiluar.
Banesa gjendet ne katin e 4 dhe ka kete renditje:

* Dhome gjumi
* Sallon
* Banjo
* Kuzhine
* Terase

Per me shume kontaktoni: 049 222 303

code- 5034
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »