SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne Emshir - Kalabri
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Pushimore, Parking Privat
ID e produktit :
130479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir apo Kalabri.

Banesa gjendet afer banesave te arabve, konkretisht te banesat e fitores.Eshte ne katin e 5.lifti punon 24h.

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

2 Dhome gjumi

2 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303

045 305 000

code: 01258
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »