SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 6.67 ari truall ne lagjen Dragodani
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
130492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6.67 ari truall mbrapa objektit te Pandora Tower, afer shkalleve te Dragodanit. Vendi eshte i banuar dhe eshte shume i pershtatshem per ndertim shtepie dhe ploteson te gjitha kushtet per jetese. Lejohet ndertimi per P+ 3 Etazha. Trualli ka dokumentacion te rregullt me flete poseduese.
Qmimi 250.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »