SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra me qira ne lagjen Dardania afer postes kryesore.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:46
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
130495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira per zyre ne lagjen Dardania afer postes kryesore.
Banesa eshte ne katin e pare, ka tri dhoma pune, kuzhine te veqante, banjo dhe terase.
Banesa eshte e pa mobiluar dhe eshte shume e pershtatshme per zyre ordinance apo çfardo lloj veprimtarie.
Çmimi i qirase eshte 250euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »