SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA afër lagjës “038”
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:35
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
130498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtëpia për ju me pamje të mrekulleshme, brenda saj mund të gjeni qetësi dhe rehati, Zyra Pirro gjithmonë me oferta të reja!

Shitet SHTËPIA afër lagjës “038”

Posedon:

• 400m2,
• 3.60 ari truall,
• 3 katëshe,
• 5 dhoma gjumi,
• Sallonë me kuzhinë,
• 4 banjo,
• 2 ballkona,
• Podrum,
• Garazhë,

Çmimi 220.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »