SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES NE KOMPLEKSIN ''DIARI''
Çmimi :
€25,600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
130552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati i pare 64 m2 400 euro m2 e pa banuar
kontaktoni ne numrin 045 313 313
qmimi pak i negozjushem
kushina qoshi l
dhe nje komod e re
jane te paperdorura
Informata rreth publikuesit
trim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »