SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2,adresa te Medreza.
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2009
ID e produktit :
130575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2,adresa te Medreza ne anen e kundert te rruges mbi hekurudh(15 minuta prej Qendres).
Shtepia ka 4 kate, 7 dhoma ,eshte e gatshme si mrenda dhe jasht.
Qmimi 105.000euro (i negociueshem)ose ndrrim banese ne Prishtine plus kompezim.
Per me shum info na kontaktoni ne nr: 049210944
Informata rreth publikuesit
Buni
045627018
Medresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »