SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Tophane te bahollt rr.Mark Isaku perkatsisht te kopshti i femive Dielli banesa ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo ballkon koridor banesa eshte e re dhe e mobiluar ne tersi.me te gjitha elementet funksionale te reja
044 311 115 + viber
Informata rreth publikuesit
lum
Prishtinë
044 311 115
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »