SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
130592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje Në FusheKosove rr.Nena Tereza perball Hotelit "KosVegas" banesa eshte ne gjendje te mire dhe mobiluar ka 24ore uje dhe ka lift banesa posendon : Sallonin me kuzhine 2dhoma gjumi ballkon banjo dhe shpajzë gjithsej 90m2 +37744321711 viber +491738081030 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »