SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Sofali
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
130603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon 250m2- dy kateshe, sallon me kuzhine, 7 dhoma gjumi dhe dy banjo.
Ka oborr dhe vend per parking.


Cmimi 1400 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »