SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
130604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon 600m2 - kater kateshe. ( 10 dhoma gjumi dhe 4 banjo)
Ka alarm,kamera,rezervar te ujit etj.


Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »