SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 100m2 me qira mbrapa "Sllovenia Sport"
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 100m2 me qira mbrapa "Sllovenia Sport".
Banesa eshte ne katin e shtate, ka lift ne funksion, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi i qirase eshte 450euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »