SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 87m2 ne Kalabri Kompleksi "RIERA".
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 87m2 ne Kalabri Kompleksi "RIERA".
Banesa eshte ne katin e tete, ka dhome dite me kuzhine, dy dhome te gjumit, banjo dhe terase me pamje shume te bukur.
Çmimi eshte 800euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »