SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Lagjen "Mati 1", rr. "Enver Maloku".
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen "Mati 1", rr. Enver Maloku.
Banesa eshte ndertim i ri, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 350euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »