SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
ID e produktit :
130629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ara prej 30 Ari ,Ara gjindet ne rrugen kryesoore ne fshatin keqekoll komuna e Prishtines afer shkolles fillore "Rilindja".
Ara gjindet ne mes 2 lumejeve. Ara posedon infrastrukturen rrymen ujin dhe pjesen ballore e ka 60 metra per gjat asfaltit, e cila mundet te shfrytezohet per te gjitha veprimtait.
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Nr kontaktues :
+37744 433 913
Në viber :
+37745670581
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »