SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 105m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
130636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 105m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Banesa është kat shtëpie, gjendet në Dragodan/Arbëri, në Rr. 24 maji, afër Restaurant Pinocchio dhe është në katin përdhesë.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Depo
1. Ballkon
1. Terasë
1. Garazhë

Banesa ka ujë 24/7, gjenerator, siguri si dhe ngrohje qëndrore me pelet (mirëmbahet nga një person i punësuar enkas për ngrohje)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »