SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Rrugen B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Rrugen B.Banesa është në katin III-te, shume e përshtatshme për familjar, e re e sapo mobiluar
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi,
- dhome pritje,
- kuzhinë,
- banjo,
- dy ballkone,
- shpajz,
dhe mundësi parkimi para Objektit. .

Kontakt_WahtsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »