SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Ekskluzive me qira te PARKU
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen ekskluzive me qira te PARKU, 85m2 mobiluar ne teresi ne katin 5.
Banesa posedon:
- Sallon,
- Kuzhine,
- 2 Terrasa
- 2 dhoma gjumi
nderlidhet ne te 2 anet e objektit me pamje atraktive (te pa penguar me objekte tjera) full me kuzhina tv Lcd 45 inch edhe shum sene tjera. eshte i qete dhe tejet modern, Alarm dhe masa sigurie, Lagje e qete dhe moderne e qytetit. E gatshme per banim.


Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »