SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne ARBERI
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese ne lagjen Arberia, mobiluar ne teresi 65m2
Banesa posedon:
- salon ( 2 shtreter ) me kuzhine,
- dhome fjetje
- banjo
- ballkon dhe
- koridor
qmimi 220

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »