SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESE ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen DARDANIA,mobiluar ne teresi ngrohja: me Termokos
Banesa posedon:
- 1 Sallon dhe kuzhine
- Ballkon
- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Dhome Pune
- 2 Banjo
- 1 Shupe (Shpaiz)
Preferohen familjare
Qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »