SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)249/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:28
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
130652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Ferizaj :
Banesa 1 : Kati 6 ne Lagje te re 80 m2 e gatshme per banim me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Banesa 2 : Kati 6 Te Jetoni e gatshme per banim 92 m2 me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Banesa 3 : Kati 2 me 88 m2 ne Rr.Vellezerit Gervalla me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Banesa 4 : Kati 5 me 137 m2 ne Rr.Vellezerit Gervalla me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Banesa 5 : Kati 7 me 88 m2 ne Rr.Vellezerit Gervalla me dokumentacion te rregull dhe pronar shqiptar.
Banesa 6 : Kati 3 me 74.3 m2 ne Rr.Ahmet Kaqiku behet gati ne Vitin e ri me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Banesa 7: Kati 3 me 63,3 m2 ne Prishtine te Lagjja Spitalit e gatshme me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »