SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira te Xhamia e Llapit
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne Prishtine afer poliklinikes Meka te Xhamia e Llapit, moderne e mobiluar ne teresi
Banesa posedon:
- 1 sallone me kuzhine,
- 1 dhome gjumi,
- 1 banjo,
- koridor
- Ballkon
Ne kete qmim perfshihet uji,berllogu, interneti dhe gjate stines se dimrit nxemja qendrore.
Qmim 290euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »