SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera te Sllovenia Sport
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sport afer Hotel Sirius, Posedon Eshte e mobiluar e gjitha, 73m2, dhe pamje nga qyteti
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon me kuzhine
- ballkon
- koridor
- banjo
Qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »